Sizi Hemen Arayalım

Lütfen tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Seçilen Numara :
- Numara Bedeli :

Paylaştığınız bilgiler size en uygun teklifleri sunmak üzere Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. A.Ş. sistemlerine aktarılacaktır. Başvurunuz esnasında paylaşacağınız bilgiler Sanal Santral ürün ve kampanyaları hakkında tarafınıza bilgi verilebilmesi ve iletişime geçilebilmesi amaçlarıyla istenmektedir. Bu bilgiler Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. A.Ş. tarafından işlenecek ve belirtilen amaçlar haricinde kullanılmayacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sahip olduğunuz haklarınız için buraya tıklayın.

B'call Sanal Santral - Coğrafi Numara

Coğrafi Numara

Kurumsal kimliğinizi güçlendirecek coğrafi numaraları şimdi ücretsiz rezerve edin. Şirketinize ulaşmak isteyen müşterilerinizi, kurumsal numaranız karşılasın.

sanal-santral
Sabit Ücret
Yok

Hattınızı Sanal Santral'e taşıyarak sabit ücretlerden kurtulabilirsiniz. Sabit hat ücreti ödemeden özgürce hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

sanal-santral
Dijital Hat
Özelliği

Dijitalleşen kimliğiniz sayesinde, tek hat üzerinden yüzlerce çağrı gelse dahi hattınız meşgul çalmaz ve çağrıya ulaşabilirsiniz.

sanal-santral
Çağrı
Yönlendirme

Sanal Santral ile gelen çağrılarınızı dahilinize, cep telefonunuza veya dahili hatlarınıza aktarabilir; sesli mesajları, mesaj kutunuza yönlendirebilirsiniz.

sanal-santral

İletişim Maliyetlerinizi

%80’e Varan Oranlarda Azaltın

Toplu SMS gönderim raporlarınızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.